Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

FM TRADING, spol. s r.o.
Jungmannova 1498/2
669 02 Znojmo
tel: +420 515 241 765
info(a)sanit.cz
Obchodní zastoupení pro Českou republiku německého
výrobce sanitární techniky SANIT

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Značka SANIT
Značka SANIT Eisenberg

Založení firmy SANIT je datováno do roku 1945, kdy v tradičním průmyslovém regionu oblasti Thüringen byly položený základy pro výrobu sanitárních produktů. Od této doby vyvíjí a vyrábí v Eisenbergu firma SANIT výrobky sanitární techniky z plastů.

Pro podrobnější informace navštivte webové stránky www.sanit.cz, kde naleznete podrobné informace o produktech výrobního sortimentu SANIT.

V současné době je společnost SANIT součástí průmyslové skupiny ALIAXIS-Group (ETEX) jež zahrnuje více jak 90 podniků, výrobců plastových výrobků pro stavebnictví. V rámci uskupení se vyvinul SANIT ve vysoce moderní a úspěšnou průmyslovou společnost s více jak 250 zaměstnanci s širokou nabídkou svých výrobků.

Vysoká kvalita, spolehlivost,moderní design společně s důrazem na maximální uspokojování požadavků svých zákazníků jsou základem úspěchu společnosti SANIT Eisenberg na světových trzích.